Aklınıza Takılan Bir Şey mi var?

  • Üyelik İşlemleri
  • Kayıt İşlemleri
  • Canlı Dersler
  • Video Dersler
  • Teknik Destek
  • İade Ve İptal İşlemleri

Giriş butonuna tıkladıktan sonra giriş formunun üzerinde yer alan “Yeni kullanıcımısınız? Buradan Kayıt Olun“ yazan linke tıklayınız. Üyelik formunda yer alan Ad, Soyad, E-Mail, Telefon ve Şifre vb. bölümlerini eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurduğunuzdan emin olduktan sonra “Şimdi Üye Ol“ butonuna tıklayarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Giriş butonuna tıkladıktan sonra giriş formunun hemen altında yer alan “Şifrenizi mı unuttunuz?“ yazan linke tıklayınız. Açılan sayfaya üye olduğunuz E-Mail adresinizi yazarak “Şifre Sıfırlama Bağlantısı Gönder“ butonuna tıklayınız. E-Mail adresiniz sistemimizde tanımlı ise yeni şifre tanımlayabileceğiniz bir link E-Mail olarak size gönderilecektir. Bu link aracılığı ile yeni şifre oluşturabilirsiniz. Gönderilen E-Mail'i posta kutunuzda göremezsiniz post kutunuzun gereksiz ya da spam klasörünü kontrol edebilirsiniz.

“Şifremi Unuttum?“ adımlarını takip ediniz. Yeni şifre talep ettiğiniz halde E-Mail gelmiyor veya yeni şifrenizle de giriş yapamıyorsanız WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçerek teknik destek alabilirsiniz.

Kayıt olmak istediğiniz kursa examonline.com.tr üzerinden veya WhatsApp üzerinden destek alarak kayıt olabilirsiniz.

examonline.com.tr internet sitesine giriş yaptıktan sonra adınızın üstüne geldiğinizde açılan menüden izlemek istediğiniz canlı yayın kanalını tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Mobil cihazlarda ise examonline.com.tr internet sitesine giriş yaptıktan sonra sol üst tarafta yer alan 3 çizgi şeklindeki menüye dokununuz. Daha sonra adınızın yanında yer alan artı işaretini dokunup istediğiniz canlı yayın kanalını seçerek giriş yapabilirsiniz.

Canlı derslere katılmak için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur. Bilgisayarınız, tabletiniz ya da mobil cihazınız üzerinden examonline.com.tr internet sitesine giriş yaptıktan sonra ulaşabilirsiniz.

Canlı dersi akıcı bir şekilde izlemek için İnternet Bağlantı hızının en az 5 MBit olmalıdır. İnternet bağlantı hızını https://www.speedtest.net/ üzerinden ölçebilirsiniz. Canlı ders esnasında sorun olmaması için internet bağlantınızı kullanan diğer uygulamaları kapatabilirsiniz. Canlı derse bilgisayarınız aracılığı ile katılıyorsanız; bilgisayarınızın internet bağlantısının kablosuz bağlantı yerine kablolu bağlantı olması canlı dersi görüntü ve ses kalitesinde kayıp olmadan izlemenizi sağlayacaktır. Çok fazla kişi tarafından kullanılan(İnternet Kafe, Yurt, Okul vb.) paylaşımlı internet bağlantısı ile derse katılıyorsanız donma veya seste kesilmeler yaşanabilir. Exam Online canlı derslere katılım için güncel Google Chrome, Firefox, Opera, Safari ya da Microsoft Edge tarayıcılarını tavsiye etmektedir. Android cihazlar için Android sürümünüzün 5.0 ve üzeri, Apple iOS cihazlar için iOS sürümünüzün 12.1 ve üzeri olması gerekmektedir. Canlı Ders esnasında yaşadığınız sorunların çözümü için canlı dersi takip eden sistem yöneticilerinden teknik destek alabilirsiniz ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

2 Saatlik bir canlı derse katıldığınızda, ortalama 400 MB - 700 MB internet kotası tüketmektedir.

Canlı ders hesabınızda görünmüyorsa WhatsApp üzerinden iletişime geçerek teknik destek alabilirsiniz.

Canlı Dersler tamamlandığı tarih ve saatten itibaren en geç 24 saat içerisinde video ders olarak kurs sayfasına eklenmektedir. examonline.com.tr internet sitesine bilgilerinizle giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra adınızın üstüne geldiğinizde açılan menüden kontrol paneline tıklayınız. Mobil cihazlarda ise examonline.com.tr internet sitesine giriş yaptıktan sonra sol üst tarafta yer alan 3 çizgi şeklindeki menüye dokununuz. Daha sonra adınızın yanında yer alan artı işaretini dokunup açılan menüden kontrol paneline seçiniz. Kontrol panelinize girdikten sonra izlemek istediğiniz kursun adına tıklayınız. Daha sonra kurs sayfasında “Kursa Devam Et“ butonuna tıklayıp “İleri“ ya da “Geri“ butonları ile canlı yayın kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Bu butonlar masaüstünde sağda mobilde ise sayfanın en altında yer alır. Video derslerin son kullanım tarihi kayıt olduğunuz sınav türünün ÖSYM tarafından belirlenen sınav tarihidir.

Canlı ders sırasında kullanılan içerikler herhangi bir telif hakkını ihlal etmiyorsa kursun sayfası üzerinden ya da WhatsApp üzerinden paylaşılacaktır.

İlk olarak canlı ders oynatıcısının sesinin kapalı olmadığına emin olunuz. Oynatıcının üzerine geldikten sonra ses ikonu ile kontrol edebilirsiniz. Apple iOS cihazınız üzerinden yayına katılacaksanız, cihazınızın sessiz modunda olmadığından emin olunuz.

Canlı derslerde mesaj gönderemiyorsanız bu adımları takip ediniz; Kullandığınız cihazın saat ve tarih ayarlarının doğru olduğundan emin olunuz. Tarayıcınızın önbellek ve çerezlerini temizleyiniz. Google Chrome, Firefox, Opera, Safari ya da Microsoft Edge tarayıcılarından birini kullanınız.

examonline.com.tr internet sitesine bilgilerinizle giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra adınızın üstüne geldiğinizde açılan menüden kontrol paneline tıklayınız. Mobil cihazlarda ise examonline.com.tr internet sitesine giriş yaptıktan sonra sol üst tarafta yer alan 3 çizgi şeklindeki menüye dokununuz. Daha sonra adınızın yanında yer alan artı işaretini dokunup açılan menüden kontrol panelini seçiniz. Kontrol panelinize girdikten sonra izlemek istediğiniz kursun adına tıklayınız. Daha sonra kurs sayfasında “Kursa Devam Et“ butonuna tıklayıp “İleri“ ya da “Geri“ butonları ile canlı yayın kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Bu butonlar masaüstünde sağda mobilde ise sayfanın en altında yer alır.

Video derslere katılmak için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur. Bilgisayarınız, tabletiniz ya da mobil cihazınız üzerinden examonline.com.tr internet sitesine giriş yaptıktan sonra ulaşabilirsiniz.

Video dersi akıcı bir şekilde izlemek için İnternet Bağlantı hızının en az 5 MBit olmalıdır. İnternet bağlantı hızını https://www.speedtest.net/ üzerinden ölçebilirsiniz.

2 Saatlik bir video ders, ortalama 400 MB - 700 MB internet kotası tüketmektedir.

Video ders hesabınızda görünmüyorsa WhatsApp üzerinden iletişime geçerek teknik destek alabilirsiniz.

Video ders sırasında kullanılan içerikler herhangi bir telif hakkını ihlal etmiyorsa kursun sayfası üzerinden ya da WhatsApp üzerinden paylaşılacaktır.

Video derslerin son kullanım tarihi kayıt olduğunuz sınav türünün ÖSYM tarafından belirlenen sınav tarihidir.

Exam Online eğitimlerinden faydalanmak için herhangi bir ek kuruluma veya cihaza gerek yoktur. Her türlü teknik problem karşısında sistem yöneticilerimizden WhatsApp üzerinden destek alabilirsiniz.

Satın aldığınız canlı ders ürünü, online olarak teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde examonline.com.tr adresine ya da WhatsApp üzerinden başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Ürün Bedelinin %15’i + (Ürün Bedeli / Toplam Ders Saati) * İşlenilen Ders Saati kadar ücretin iade ya da iptal işlemi yapılamaz. Kalan tutarın iade ya da iptali yapılarak belirtilen hesaba aktarılır. Satın aldığınız video ders ürünü için iade ve iptal işlemi yapılmamaktadır. Kampanyalı dönemde kayıt olunan eğitim programlarında iade koşulları geçerli değildir.